Skip to content

Prezent dla niej
Voucher Skin-Art

Idealny prezent dla niej na Dzień Kobiet – Voucher Skin-Art

Voucher na zabiegi w naszym gabinecie to ciekawy pomysł na prezent. Wasza piękna towarzyszka życia może wykorzystać go w sposób najlepszy dla siebie i swojej skóry w dogodnym dla niej czasie.

Pakiety

voucher podarunkowy velvet

Voucher 350zł

 • płacisz 300 zł, otrzymujesz voucher o wartości 350 zł
 • darmowa konsultacja przed zabiegiem
 • ważny pół roku od zakupu
 • do wykorzystania na dowolne zabiegi dostępne w ofercie
voucher podarunkowy satin

Voucher 600zł

 • płacisz 500 zł, otrzymujesz voucher o wartości 600 zł
 • darmowa konsultacja przed zabiegiem
 • ważny pół roku od zakupu
 • do wykorzystania na dowolne zabiegi dostępne w ofercie
voucher podarunkowy deluxe

Voucher 1250zł

 • płacisz 1000 zł, otrzymujesz voucher o wartości 1250 zł
 • darmowa konsultacja przed zabiegiem
 • ważny pół roku od zakupu
 • do wykorzystania na dowolne zabiegi dostępne w ofercie

Jak kupić niespodziewany i dobry prezent na Dzień Kobiet?

Dzień Kobiet tuż tuż, a wielu z nas nie ma choćby cienia pomysłu na to, jaki prezent z tej okazji kupić ukochanej kobiecie. Problem jest w tym roku jeszcze większy, ponieważ zakupy stacjonarne są mocno ograniczone z powodu pandemii i wprowadzonych ograniczeń. Ponadto wielu z nas może przebywać na kwarantannie bądź czeka na powrót do zdrowia.

Wielu również najzwyczajniej w świecie nie chce narażać się na zagrożenie wynikające z przebywania w otoczeniu, gdzie ma kontakt z wieloma obcymi ludźmi. 

Mając bardzo podobny problem w tym roku, pomyślałam, że dla wielu mężczyzn znakomitym pomysłem na prezent na Dzień Kobiet jest przygotowanie niespodzianki w postaci vouchera na zabiegi. Voucher ten każda z kobiet może wykorzystać zgodnie z własnym uznaniem i pomysłem. W ramach vouchera wspieramy przy okazji obdarowaną osobę bezpłatnymi konsultacjami.

Voucher jest tak przemyślany, że typ i zakres zabiegów ustalany jest po bezpłatnej konsultacji w zakresie tego, co możemy zrobić, by obdarowana Pani jak najlepiej dla siebie wykorzystała Wasz prezent. Czyli zwalniamy Was, drodzy panowie, z wymyślania, z którego zabiegu najbardziej ucieszy się Wasza wybranka. Pomożemy indywidualnie dobrać zabieg do potrzeb każdej z Pań. Zapewniamy, że Wasze Panie będą bardzo zadowolone ze spędzenia czasu w Skin-Art.

Jednocześnie zapewniamy, że taki prezent na Dzień Kobiet wpłynie doskonale na humor i samopoczucie osoby obdarowanej, jak i również Wasz, kiedy zobaczycie pozytywne zaskoczenie w oczach ukochanej osoby na widok prezentu 🙂 Do takich wspomnień warto jest wracać przez długi czas 🙂

Podaruj prezent w postaci doskonałych wspomnień zamiast rzeczy materialnych!

Badania pokazują, że takie prezenty dużo bardziej zapadają w pamięć niż jakiekolwiek „świecidełka”…

Ta strona, z ofertą świątecznego vouchera, „zniknie” w Dzień Kobiet tak by Twój prezent był tak „spontaniczny” jak tylko może :).

Zobacz jak pięknie będzie wyglądał Twój voucher !
skin art voucher
*To nie jest oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Warunki umowy zostaną ustalone podczas kontaktu mailowego bądź telefonicznego.