Skip to content

O Skin-Art

logo skin art kosmetologia profesjonalna

Dlaczego SkinArt?

SKIN Art powstało z pasji do piękna oraz uwydatniania najlepszych cech naszej urody. Tworzymy miejsce, w którym możecie miło spędzić czas, odpocząć, odstresować się po ciężkim dniu, a na dodatek zadbać  skórę. Współpracujemy z najlepszymi markami na rynku, dzięki czemu urządzenia, jakich używamy do wykonywania zabiegów, są z najwyższej półki i pozwalają uzyskać zamierzone efekty.

Poznaj mnie

Nazywam się Natalia Wojniusz, jestem dyplomowanym kosmetologiem z wyboru, a nie z przypadku. Od ponad 10 lat skutecznie i z wielkim sercem łączę pracę kosmetologa z najważniejszym zawodem życia jakim jest bycie mamą dwójki wspaniałych chłopców. Już jako nastolatka, dostając do ręki pędzle, palety barw, lakiery do paznokci, czułam się jak ryba w wodzie. Książki o skórze i jej pielęgnacji były dla mnie niczym najlepsza powieść. Kiedy przyszedł czas na podjęcie dalszej edukacji nie wahałam się – wybrałam kosmetologię. Teraz wiem, że nie mogłam wybrać inaczej, bo to zawód, który pokochałam od pierwszych zajęć. W 2009 roku zostałam licencjonowanym kosmetologiem w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Studia ukierunkowały mnie zawodowo, a z czasem pokochałam mikropigmentację. Odkąd zaczęłam specjalizować się w mikropigmentacji bezustannie poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie praktyczne z nowych technik. Ukończyłam kursy w znanych i cenionych w branży szkołach makijażu pernamentnego: m.in. międzynarodową roczną szkołę makijażu pernamentnego PMU World w Warszawie. Szkoliłam się i kontynuuję naukę w tej dziedzinie na kursach pod okiem takich osób jak: Marika Huhashvill, Katarzyna Pawłowska, Alicja Michalak, Daria Jurałowicz, Olaf Tabaczyńskil, Kamila Kaca, Catalina Popescu, Natalia Yeremenko, Anastasia Gilmanova.

Ciągłe szkolenia z zakresu m.in. kosmetologii estetycznej, pielęgnacji terapeutycznej, z mezoterapii igłowej, laseroterapii, eksfoliacji, biokomplementacji tkanek, depilacji laserowej dają mi ogromną możliwość zaoferowania Państwu odpowiedniej terapii zabiegowej nastawionej na konkretny cel.

Pasja do tego co robię, perfekcjonizm, zbieranie doświadczenia, poszerzanie swojej świadomości i warsztatu pracy oraz lata za fotelem kosmetycznym doprowadziły mnie do momentu, w którym postanowiłam stworzyć od podstaw swoje „trzecie dziecko” i z ogromną przyjemnością pragnę ugościć Państwa w swoim gabinecie. SKIN ART to klinika piękna, miejsce na mapie Zielonej Góry, które powstało z ogromnej miłości do kosmetologii, estetyki i ludzi. To nie tylko przestrzeń, w której dba się o stan skóry, ale także miejsce, w którym odpoczywa się i regeneruje umysł, a zabiegi są dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Moim głównym celem jest zniwelować, w miarę możliwości, Twoje problemy i niedoskonałości skórne, pomóc Ci zachować atrakcyjny i zdrowy stan skóry, uwydatnić to, co piękne. 

natalia wojniusz skin art