Skip to content

Zabiegi

Makijaż  permanentny

Makijaż permanentny to  specjalistyczny  zabieg  kosmetyczny,  polegający  na  trwałym podkreśleniu  ust,  oczu  i  brwi.  W  przypadku  oczu  najczęściej  jest  to  wykonanie  kreski  na dolnej  i/lub  górnej  powiece,  w  przypadku  brwi  wyregulowanie  ich  kształtu,  natomiast  w przypadku ust uwydatnienie warg, zaznaczenie i wyregulowanie konturów oraz wzmocnienie czerwieni.  Makijaż  permanentny  to  także  skuteczna  alternatywa  dla  bardziej  inwazyjnych zabiegów  chirurgicznych,  ponieważ  zabieg  wykonany  odpowiednią  techniką  zapewnia widoczny i naturalny efekt liftingu.

makijaz permanentny skin art
makijaz-permanentny-skin-art-02

Mikropunktura

Mikropunktura to niezwykle skuteczna metoda walki z niedoskonałościami skóry i bliznami. Uruchamia naturalne procesy odnowy włókien kolagenowych i elastyny. Dzięki drobnym mikronakłuciom rozpoczyna się regeneracja uszkodzonej skóry. W Skin-Art wykorzystujemy Gen Factor, który zawiera białka i/lub czynniki wzrostu w zależności od potrzeb pacjenta. Mikropunktura doskonale niweluje głębokie bruzdy, rozstępy, zmarszczki mimiczne, przebarwienia, blizny oraz zwiotczenia skóry.

Zabiegi
mikropunktura skin art

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg, który pozwala pozbyć się zmarszczek, nadmiaru tkanki tłuszczowej, przebarwień skórnych, cieni wokół oczu, wiotkości skóry na twarzy, dekolcie, szyi i dłoniach, a także niweluje problem wypadania włosów i łysienia. Zwiększa metabolizm komórek i pobudza do produkcji kolagenu i elastyny. Stymuluje również produkcję kwasu hialuronowego, poprawia gęstość i elastyczność skóry i znacząco poprawia wygląd skóry.

Zabiegi
mezoterapia igłowa skin art

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa jest profesjonalnym zabiegiem wykonywanym przy pomocy innowacyjnego elektrycznego narzędzia, które dzięki 12 cienkim mikroigłom nakłuwa skórę. Zabieg ujednolica koloryt skóry i poprawia jej jakość oraz redukuje blizny i rozstępy. Mezoterapię mikroigłową można przeprowadzać praktycznie na całym ciele.

mezoterapia mikroigłowa skin art
mezoterapia mikroigłowa skin art

Bloomea – modelling skóry

Bloomea – Na początku zabiegu przeprowadzana jest makroeksfoliacja. Dobierany jest odpowiedni tip złuszczający oraz technika pracy- w zależności od wskazań, przeciwwskazań czy kondycji skóry. Sprowadza się to do tego, że zabieg modelingu Bloomea® możemy przeprowadzić bardzo łagodnie oferując naszym klientom efekt odświeżenia skóry, lub tak zwanej „bankietówki”. Ale też wykorzystując najmocniejszą głowicę zabiegową możemy przeprowadzać zabiegi silnie przebudowujące dające efekt resurfacingu laserowego w zabiegach odmładzających, czy efekt redukcji blizn, bruzd, przebarwień.

W trakcie trwania całego zabiegu niezbędnym procesem do przebudowy skóry na poziomie kolagenu jest luminoterapia (633 nm). Pod wpływem ok 30 minutowego naświetlania skóry, zachodzą procesy mające na celu wsparcie regeneracji i odbudowy łańcuchów kolagenowych w procesie neokolagenezy. Dochodzi również do namnażania elastyny i fibroblastów, czyli substancji o kluczowym znaczeniu dla prawidłowej budowy skóry.

bloomea (2)
IMG_20200518_132144

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to skuteczny i bezpieczny zabieg pozwalający na trwałe usunięcie owłosienia. W naszym gabinecie depilację wykonujemy specjalnym urządzeniem The Epi Lab, które nie bez powodu uchodzi za najlepszy laser na świecie. Zabieg jest bezbolesny i szybki, a dodatkowo można go przeprowadzać nawet na opalonej skórze. To zdecydowana wyższość tego lasera nad innymi urządzeniami. Z powodzeniem usuwa owłosienie z całego ciała, między innymi z nóg, pach i okolic bikini. 

laser epilacja skin art
laser epilacja skin art

Peeling węglowy

Laserowy peeling węglowy twarzy lub dekoltu wykonywany jest  przy pomocy wysokoenergetycznego lasera Nd:YAG Q-Switch. Zabieg peelingu laserowego zalecany jest dla osób z wszelkiego rodzaju problemami skórnymi. Zabieg składa się z trzech faz: oczyszczenia skóry, poddania skóry działaniom lasera oraz chłodzenia skóry. Aby osiągnąć optymalne efekty zaleca się wykonanie serii zabiegów.

laserowy peeling węglowy zielona góra
peeling węglowy zielona góra

Usuwanie tatużu lub makijażu permanentnego

Do usuwania tatuażu lub makijażu permanentnego stosowany jest laser Q-Switch Nd Jag., który działa na zasadzie emitowania impulsu energii, absorbując wpierw światło o konkretnych długościach fali. Impuls rozbija cząsteczki na mniejsze cząsteczki, które zostaną ostatecznie usunięte z ciała. Przy zabiegu usuwania towarzyszy ból o mniejszym nasileniu niż podczas tworzenia tatuażu lub makijażu permanentnego. 

zabieg usuwania tatuażu zielona góra
zabieg usuwania tatuażu makijażu permanentnego