Zabiegi

Makijaż  permanentny

Makijaż permanentny to  specjalistyczny  zabieg  kosmetyczny,  polegający  na  trwałym podkreśleniu  ust,  oczu  i  brwi.  W  przypadku  oczu  najczęściej  jest  to  wykonanie  kreski  na dolnej  i/lub  górnej  powiece,  w  przypadku  brwi  wyregulowanie  ich  kształtu,  natomiast  w przypadku ust uwydatnienie warg, zaznaczenie i wyregulowanie konturów oraz wzmocnienie czerwieni.  Makijaż  permanentny  to  także  skuteczna  alternatywa  dla  bardziej  inwazyjnych zabiegów  chirurgicznych,  ponieważ  zabieg  wykonany  odpowiednią  techniką  zapewnia widoczny i naturalny efekt liftingu.

makijaz permanentny skin art
makijaz permanentny skin art

Micropuntura

Micropuntura to niezwykle skuteczna metoda walki z niedoskonałościami skóry i bliznami. Uruchamia naturalne procesy odnowy włókien kolagenowych i elastyny. Dzięki drobnym mikronakłuciom rozpoczyna się regeneracja uszkodzonej skóry. W Skin-Art wykorzystujemy Gen Factor, który zawiera białka i/lub czynniki wzrostu w zależności od potrzeb pacjenta. Micropuntura doskonale niweluje głębokie bruzdy, rozstępy, zmarszczki mimiczne, przebarwienia, blizny oraz zwiotczenia skóry.

Zabiegi
micropuntura redukcja blizn i zmarszczek zielona góra

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg, który pozwala pozbyć się zmarszczek, nadmiaru tkanki tłuszczowej, przebarwień skórnych, cieni wokół oczu, wiotkości skóry na twarzy, dekolcie, szyi i dłoniach, a także niweluje problem wypadania włosów i łysienia. Zwiększa metabolizm komórek i pobudza do produkcji kolagenu i elastyny. Stymuluje również produkcję kwasu hialuronowego, poprawia gęstość i elastyczność skóry i znacząco poprawia wygląd skóry.

Zabiegi
Zabiegi

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa jest profesjonalnym zabiegiem wykonywanym przy pomocy innowacyjnego elektrycznego narzędzia, które dzięki 12 cienkim mikroigłom nakłuwa skórę. Zabieg ujednolica koloryt skóry i poprawia jej jakość oraz redukuje blizny i rozstępy. Mezoterapię mikroigłową można przeprowadzać praktycznie na całym ciele.

Zabiegi
Zabiegi

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to skuteczny i bezpieczny zabieg pozwalający na trwałe usunięcie owłosienia. W naszym gabinecie depilację wykonujemy specjalnym urządzeniem The Epi Lab, które nie bez powodu uchodzi za najlepszy laser na świecie. Zabieg jest bezbolesny i szybki, a dodatkowo można go przeprowadzać nawet na opalonej skórze. To zdecydowana wyższość tego lasera nad innymi urządzeniami. Z powodzeniem usuwa owłosienie z całego ciała, między innymi z nóg, pach i okolic bikini. 

Zabiegi
Zabiegi